Перейти до вмісту

dushka-ua

Транспортери | Конвеєри

Шнековий транспортери | Стрічкові конвеєри | Вібраційний конвеєр | Скребковий конвеєр | Повітряний конвеєр 

металовироби dushka-ua

Типи транспортерів* доступних для замовлення

*До кожного конвеєру та транспортеру, ми додамо всі необхідні вам функції. Зв’яжіться з нами щоб обгоаорити вартість та термін виготовлення

Шнекові транспортери

Шнекові транспортери або гвинтові конвеєри відносять до транспортерів закритого типу і постійної дії.
Виглядати вони можуть по-різному, іноді корпус транспортера буває у вигляді відкритого жолоба, а іноді циліндровим, в формі труби. В середині корпусу розміщений спіральний гвинт (шнек). Гвинт рухається навколо осі, транспортуючи, таким чином, по спіралі продукт на потрібну відстань. Швидкість обертання гвинта можна без зусиль відрегулювати, використовуючи потрібний редуктор. 

Скребковий конвеєр

Пристрій для горизонтального або похилого транспортування малоабразивних насипних вантажів, у якому переміщення матеріалу здійснюється по нерухомому жолобу — риштаку за допомогою скребків, закріплених на одному чи кількох тягових ланцюгах з певним кроком і занурених у шар насипного вантажу.(стаття з Вікіпедії)

Стрічкові конвеєри

Це пристрій безперервної дії з об’єднаним вантажонесучим та тяговим органом у вигляді замкнутої стрічки. Стрічка приводиться у рух силою тертя між нею та приводним барабаном, опирається по всій довжині на стаціонарні роликові опори. У шахтах і кар’єрах стрічковий конвеєр слугує для транспортування к.к. і породи з прохідницьких, розкривних і добувних вибоїв горизонтальними і похилими виробками всередині гірничих підприємств, підняття їх на поверхню і подальшого переміщення до збагач. фабрики або пункту перевантаження на зовнішній транспорт, а породи — у відвал. (стаття з Вікіпедії)

Повітряний конвеєр

Повітряні транспортери призначені для автоматичної подачі ПЕТ тари від видувного автомату до машин розливу, демпферному накопиченню продукції, відводу в накопичувачі тари при зупинці лінії розливу. ПЕТ пляшки по транспортеру переміщуються повітряним потоком.

Довжина транспортеру може бути необмежена.

Характеристики транспортеру можуть відрізнятися в залежності від технічного завдання замовника

Вібраційний конвеєр

Конвеєр,принцип дії якого оснований на коливальному русі (вібрації) робочого вантажонесучого органу.
Конструктивно вібраційний конвеєр складається з нерухомої рами, привода, одного або декількох робочих органів і пружних з’єднань. Робочий орган буває відкритого лоткового або коробчасто-трубчастого закритого типу. Останній забезпечує герметизацію матеріалу, що транспортується.
(стаття з Вікіпедії)

Інші типи транспортерів

Щоб отримати консультацію, та замовити конвеєр, заповніть форма зворотнього зв’язку