Перейти до вмісту

Сироварні & Пастерізатори

Устаткування для виготовлення сиру та молока

dushka-ua

пастерізатор

Матеріали: нержавіюча сталь AISI-304, AISI-316, AISI-321 
Типи пастерізаторів: опційно, за вашим технічним завданням
Комплектація: індивідуально, з урахуванням всіх вимог майбутньої екслуатації

Переваги

Великий досвід у виготовленні устаткування
Комплексне рішення для виробництв
Краща цінова пропозиція
Якісна сталь AISI-304
(Надає високу корозійну стійкість швам)

При виробництві сироварні ми приділяємо особливу увагу таким пунктам

  • Марка нержавіючої сталі:Наше обладнання виготовлене із нержавіючої сталі AISI 304, яка має високу корозійну стійкість зварних швів.
  • Спосіб нагрівання:Ми підберемо спосіб нагрівання залежно від наявних інженерних засобів вашого підприємства. Головне щоб сироварня забезпечувалася плавним та рівномірним нагріванням продукту.
  • Розмір та форма мішалок (лір):Точно підібрана за розміром та формою ліра забезпечує ретельне вимішування сирного зерна, відсутність застійних зон та мінімальний відхід сирного пилу.
  • Дно з нахилом:Наша продукція оснащена дном з нахилом, що допомагає досягти повного розвантаження продукту. Це скорочує втрати сирного зерна з виробництва.
  • Комплектація сироварні:Наше обладнання може бути укомплектоване усіма видами мішалок для перемішування, ручною лірою для нарізки або планетарним механізмом.
  • Якість обробки швів:Наша висока якість обробки швів зменшує кількість місць для розмноження патогенної мікрофлори і знижує витрати на миття та обробку обладнання.
  • Безпека роботи:При виробництві сиру технологу іноді необхідно доторкнутися до сирного зерна. Для підвищення безпеки у верхній частині сироварні ми встановлюємо кінцевий вимикач, що спрацьовує при відкриванні кришки ванни і вимикаючий привід мішалки.

Сироварня-пастерізатор

Це установка в якій процеси нагрівання продукту та варіння сиру поєднані.У них молоко пастеризується і готується сир, відмінність їх – в обмеженому обсязі нагрівання.Установка вирішує питання обмежених площ і дозволяє отримати сир без додаткових фінансових вкладень на пастеризаційне обладнання.
Сироварні-пастеризатори забезпечені термосами. Мають автономні джерела нагріву, швидко та точно досягають потрібного температурного режиму. Можна вибирати – який процес і в якому температурному режимі вести. Установка забезпечується лірами для розрізання та вимішування згустку. Зручний злив дозволяє швидко злити продукт. При цьому процес виробництва сиру можна автоматизувати.

Ванна тривалої пастеризації ВТП

ВТП – це обладнання, що складається з вертикального циліндричного резервуару з двостінним корпусом; парових колекторів; необхідної кількості труб, патрубків та вентилів; перемішуючим пристроєм з окремим електричним приводом; зливного крана; обладнання контролю рівня температури; кришки; регульованих опор.
Процес пастеризації молока та молочних продуктів у ванні тривалої пастеризації ВТП здійснюється за допомогою нагрівання води в теплообмінній сорочці до необхідної температури шляхом нагрівання парою. Гаряча вода нагріває стінку внутрішнього корпусу, при цьому нагрівається продукт та охолоджується вода. Після нагрівання молока відбувається витримка необхідної кількості часу.
Відповідно до технологічних параметрів для охолодження молока після витримки гаряча вода ванні тривалої пастеризації молока ВДП замінюється на холодну воду. Після закінчення процесу необхідно зробити миття внутрішньої нержавіючої ємності ванни ВДП та іншого обладнання, що контактує з молочним продуктом. Надлишки води зливаються з сорочки за допомогою переливних труб.
Необхідні режими миття йдуть в автоматичному режимі за допомогою спеціальних миючих засобів.